Часті Питання

Питання: Від чого залежить ціна пінополіуретану?
Відповідь: Ціна пінополіуретану залежить від багатьох параметрів. Почнемо по порядку:

Ціна залежить від щільності пінополіуретану. Чим вище щільність, тим дорожча теплоізоляція, причому ціна зростає практично пропорційно щільності;
Ціна, як і скрізь, залежить від якості пінополіуретану. Якість же складається з двох складових: сировини та обладнання, яке цю сировину переробляє в вихідний утеплювач.

Питання: Яка економічна ефективність теплоізоляції ППУ, у порівнянні з іншими видами утеплювача?
Відповідь: Питання поставлене не зовсім коректно. Економічна ефективність залежить не тільки від матеріалу утеплювача, а так само і від безлічі інших чинників. Говорити про економічну ефективність треба застосовно до конкретної задачі. Наприклад, в ізоляції труб пінополіуретан перший по економічній ефективності. Хоча так само в цьому випадку бувають винятки. Наприклад: при реконструкції об’єкту необхідно тимчасово (на два місяці) прокласти і утеплити теплотрасу. У цьому випадку утеплення мінватою виявиться економічно виправданим рішенням. Часом при вирішенні певних будівельних завдань виправданим буває рішення застосувати екструдований пінополістирол і ін. Можна сказати по-іншому, що в середньому застосування ППУ зросло саме завдяки економічній ефективності в порівнянні із застосуванням ін. Утеплювачів.

Питання: Чи можна провести утеплення дахів вашою піною?
Відповідь: Так, можна утеплити дах пінополіуретаном. Ми Вам запропонуємо для вибору декілька виробників пінополіуретану Про технології утеплення «пінополіуретаном» покрівлі (даху) Ви можете прочитати на нашому сайті або зв’язатись з нами по тел: ‎(067)- 989-10-11

Питання: Чи можна на пінополіуретан (ППУ) наносити штукатурку?
Відповідь: Так, штукатурку на пінополіуретан (ППУ) наносити можна! Для поліпшення адгезії спочатку наноситися тонкий шар Армувальної-клейової суміші “термобонд”, з витратою 2-4 кг / м.кв. для армування цього шару необхідно використовувати сітку. Для подальших робіт можна використовувати будь-який склад для фасадів.

Питання: Чи справді крім теплоізоляційних  властивостей пінополіуретан володіє і гідроізоляційними властивостями?
Відповідь: Так, дійсно пінополіуретан володіє гідроізоляційними властивостями, причому зі збільшенням щільності гідроізоляційні властивості зростають. Пінополіуретан щільністю 500-800 кг / м3 здатний виносити величезні механічні навантаження при цьому бездоганно зберігати гідроізоляційні властивості більше 50 років. Пінополіуретан з щільністю 35 і нижче не рекомендується використовувати без додаткової гідроізоляції (якщо вона необхідна), якщо можливі механічні навантаження. Пінополіуретан є не тільки хорошим гідроізолятором, але й гарним пароізолятором. А, як відомо, паронепроникні матеріали – гідронепроникні.

Питання: Чи відрізняється пінополіуретан в балончиках, що продаються в магазинах від напилюваного пінополіуретану створеного Вашою компанією і чи можна Вашим матеріалом провести утеплення швів і яка різниця в ціні з піною з балончика?
Відповідь: Пінополіуретан в балончиках (монтажна піна) проводиться для побутового застосування і є однокомпонентним. Полімеризується він за допомогою вологи в повітрі. Цим обумовлено досить довге збільшення обсягу (кілька годин) і неможливість полімеризації при великих обсягах порожнин і малому контакті з повітрям. Тому при великих обсягах провести роботу за допомогою балончиків неможливо. «Наш» пінополіуретан спінюється в результаті реакції двох компонентів А і В, причому реакція спінювання протікає протягом декількох секунд, що дозволяє точно дозувати кількість теплоізоляції. Але найголовніше це якість пінополіуретану по теплопровідності. У піни з балончика теплоопір в два рази гірший. Таким чином, відсутність перевитрат і показники по теплопровідності, при великих обсягах роблять використання професійного пінополіуретану кращим за ціною.

Питання: Які терміни роботи з облаштування теплоізоляції пінополіуретаном?
Відповідь: Багато чого залежить від складності доступу до  поверхні, яка напилюється. За сприятливих обставин наші фахівці роблять до 500 м2 в зміну.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram